Dyżury pracowników

Prowadzący Dyżury / urlopy Pokój Telefon e-mail
dr hab. Natalia Bloch

urlop naukowy do 30.11.2019 r.

2.32 61 829 13 84 nbloch@amu.edu.pl
dr Zofia Boni

po uprzednim umówieniu się mailowo

2.35 61 829 13 87 zofia.boni@amu.edu.pl
prof. UAM dr hab. Anna Weronika Brzezińska

czwartek 9.30-11.00

2.29 61 829 13 81 awbrzez@amu.edu.pl
prof. dr hab. Michał Buchowski

poniedziałek 12.00-12.30

2.17, 2.12 61 829 13 75 mbuch@amu.edu.pl
dr hab. Agnieszka Chwieduk

poniedziałek 8.30-10.00

2.30 61 829 13 82 agach@amu.edu.pl
mgr Paweł Chyc

badania terenowe

2.13/2.14 61 829 13 71/ 61 829 13 72 pchyc@amu.edu.pl
prof. UAM dr hab. Wojciech Dohnal

poniedziałek 9.30-11.00

2.11 61 829 13 69 wdoh@amu.edu.pl
mgr Joanna Dworzecka

środa 12.30-14.30

2.13/2.14 61 829 13 71/61 829 13 72 adworzecka@wp.pl
mgr Karolina Dziubata

poniedziałek 9.00-11.00
wtorek 9.00-11.00

2.13 61 829 13 71 k.dziubata@gmail.com
mgr Ewelina Ebertowska

wtorek 9:00-11:00

2.13/2.14 61 829 13 71/61 829 13 72 ewelina.ebertowska@amu.edu.pl
mgr Karolina Echaust

19.03.2019, godz. 14:30-16:30
16.04.2019, godz. 14:30-16:30
07.05.2019, godz. 14:30-16:30
21.05.2019, godz. 14:30-16:30
04.06.2019, godz. 14:30-16:30 (przeniesiony na 11.06)
18.06.2019, godz. 14:30-16:30 (odwołany)

2.13/2.14 61 829 13 71/61 829 13 72 ke05@amu.edu.pl
dr Piotr Fabiś

poniedziałek 12.00-13.30

pok. 2.33 61 829 13 85 pfabis@amu.edu.pl
dr Mariusz Filip

poniedziałek 15.15-16.00
wtorek 12.30-14.30

2.18 61 829 13 77 mfilip@amu.edu.pl
dr Elżbieta M. Goździak 2.34 61 829 1386 emg27@amu.edu.pl
mgr Kamila Grześkowiak

poniedziałek 9:00-11:00
wtorek 9:00-11:00
Wyjazd naukowy: 19.09.2018-21.12.2018

2.13/2.14 61 829 13 71/61 829 13 72 kamila.grzeskowiak@amu.edu.pl
dr Katarzyna Iwińska 2.34 +48 502389836 katarzyna.iwinska@amu.edu.pl
mgr Michalina Janaszak 2.13/2.14 61 829 13 71/ 61 829 13 72 michalina.janaszak@amu.edu.pl
prof. dr hab. Zbigniew Jasiewicz 2.26 660 039 696 jaszeb@amu.edu
mgr Irena Kabat

codziennie 7.30-15.30

2.39 61 829 13 90 irakabat@amu.edu.pl
dr Łukasz Kaczmarek

poniedziałek 12.00-13.30

2.31 61 829 13 83 lukaszk@amu.edu.pl
mgr Marta Kluszczyńska

wtorki 11:00-12:45

2.13/2.14 61 829 13 71/61 829 13 72 marta.kluszczynska@amu.edu.pl
prof. UAM dr hab. Bartosz Korzeniewski

urlop naukowy:
01.10.2018 - 30.09.2019

2.5 61 829 13 63 bartek73@amu.edu.pl
dr Małgorzata Kowalska

w semestrze letnim 2018/19 - czwartek 13:00-14:30

2.35 61 829 13 87 malgorzata.kowalska@amu.edu.pl
prof. dr hab. Waldemar Kuligowski

środa 9.30-11.00

2.8 61 829 13 66 walkul@amu.edu.pl
dr Aleksandra Lis

urlop szkoleniowy:
0 1.10.2018 - 30.11.2018

2.34 61 829 13 86 alis@amu.edu.pl
dr Jan Lorenz

poniedziałek 13.45-15.15

2.29 / 2.46 (pracownia audiowizualna) 61 829 13 81 jan.lorenz@amu.edu.pl
mgr Marta Machowska

poniedziałek 9.00-11.00
wtorek 9.00-11.00

2.13 61 829 13 71 mm54993@amu.edu.pl
mgr Krzysztof Mączka 2.34 +48 662 622 414 krzysztof.maczka@amu.edu.pl
prof. UAM dr hab. Izabella Main

wtorek 11.00-12.30

2.34 61 829 13 86 imain@amu.edu.pl
prof. UAM dr hab. Katarzyna Marciniak

poniedziałek 12.00-13.30

2.9 61 829 13 67 kasiamar@amu.edu.pl
mgr Ewa Nowak

codziennie 7.30-15.30

2.17 61 829 13 76 etnolo@amu.edu.pl
prof. UAM dr hab. Danuta Penkala-Gawęcka

W okresie letnim, poza terminami urlopu, prof. Danuta Penkala-Gawęcka będzie odbywała dyżury w poniedziałki w godz. 10.30 - 12.00. Terminy dyżurów w lipcu: 8.07, a w sierpniu i wrześniu: 5.08, 26.08, 9.09 i 30.09.

2.6 61 829 13 64 danagaw@amu.edu.pl
prof. UAM dr hab. Adam Pomieciński

urlop naukowy:
01.10.2018 - 30.09.2019

2.7 61 829 13 65 adpom@amu.edu.pl
prof. dr hab. Aleksander Posern-Zieliński 2.26 61 829 13 78 alpoz@amu.edu.pl
mgr Robert Rydzewski

stypendium naukowe

2.13 61 829 13 71 rydzewski.robert@gmail.com
mgr Katarzyna Schinkel 2.13/2.14 61 829 13 71/61 829 13 72 katarzyna.schinkel@amu.edu.pl
prof. UAM dr hab. Jacek Schmidt

poniedziałek 12.00-13.30

2.15 61 829 22 68 jschmidt@amu.edu.pl
mgr Elżbieta Stańczyk

wtorek 14:00-16:00

2.13/2.14 61 829 13 71/61 829 13 72 elzsta@st.amu.edu.pl
mgr Alexandra Staniewska 2.13/2.14 61 829 13 71/61 829 13 72 alesta@amu.edu.pl
dra hab. Agata Stanisz

wtorki 9.00-11.00
urlop wypoczynkowy
8.07.19-20.08.19
2.09.19-8.09.2019

2.28 61 829 22 68 stanisz@amu.edu.pl
mgr Agata Stasik

poniedziałek 9.00-11.00
wtorek 9.00-11.00

2.14 61 829 1371 agata.stasik@amu.edu.pl
mgr Karolina Sydow

urlop macierzyński

2.13 61 829 13 71 karsyd@amu.edu.pl
dr Zbigniew Szmyt

czwartek 16.15-17.45

2.32 61 829 13 84 szmytz@amu.edu.pl
mgr Aleksandra Turowska

wtorek 10.00-12.00

2.14 61 829 13 72 ola.turowska@gmail.com
prof. dr hab. Ryszard Vorbrich

środa 11.15-12.45

2.10 61 829 13 68 vorbrich@amu.edu.pl
dr Hannah Wadle

środa 16:15 – 17:45

2.31 61 829 13 83 hanwad@amu.edu.pl