Dyżury pracowników

Prowadzący Dyżury / urlopy Pokój Telefon e-mail
prof. UAM dra hab. Natalia Bloch

wtorek 15.00-16.30 (MS Teams)

2.32 61 829 13 84 nbloch@amu.edu.pl
dra Zofia Boni

po uprzednim umówieniu się mailowo

2.35 61 829 13 87 zofia.boni@amu.edu.pl
prof. UAM dr hab. Anna Weronika Brzezińska

poniedziałek godz. 12.15-13.00 (MS Teams)
wtorek godz. 14.00-15.00 (MS Teams)

2.29 61 829 13 81 awbrzez@amu.edu.pl
prof. dr hab. Michał Buchowski

poniedziałek 10:30-12:00 (MS Teams)

2.17, 2.12 61 829 13 75 mbuch@amu.edu.pl
prof. UAM dr hab. Agnieszka Chwieduk

wtorek 16.30-18.00 (MS Teams)

2.30 61 829 13 82 agach@amu.edu.pl
prof. UAM dr hab. Wojciech Dohnal

czwartek 9.30 - 11.00

2.11 61 829 13 69 wdoh@amu.edu.pl
mgr Joanna Dworzecka

środa 12.30-14.30

2.13/2.14 61 829 13 71/61 829 13 72 adworzecka@wp.pl
mgr Karolina Dziubata

codziennie 07:30-15:30

2.39 61 829 13 90 karolina.dziubata@amu.edu.pl
mgr Karolina Dziubata

codziennie 07:30-15:30

2.39 61 829 13 90 karolina.dziubata@amu.edu.pl
mgr Ewelina Ebertowska

wtorek 9:00-11:00

2.13/2.14 61 829 13 71/61 829 13 72 ewelina.ebertowska@amu.edu.pl
mgr Karolina Echaust

poniedziałek 11:00-12:30 (MS Teams: ke05@st.amu.edu.pl)

2.13 61 829 13 71 ke05@amu.edu.pl
dr Piotr Fabiś

poniedziałek 11.00-12.30 (MS Teams)

pok. 2.33 61 829 13 85 pfabis@amu.edu.pl
dr Mariusz Filip

poniedziałek 12.00-14.00

2.35 61 829 13 87 mfilip@amu.edu.pl
mgr Adriana Garbatowska 2.13 ada.garbatowska@wp.pl
prof. Elżbieta M. Goździak 2.34 61 829 1386 emg27@amu.edu.pl
mgr Kamila Grześkowiak

poniedziałek 9:00-11:00 (MS Teams)
wtorek 9:00-11:00 (MS Teams)

2.13/2.14 61 829 13 71/61 829 13 72 kamila.grzeskowiak@amu.edu.pl
dr Katarzyna Iwińska 2.34 +48 502389836 katarzyna.iwinska@amu.edu.pl
mgr Michalina Janaszak 2.13/2.14 61 829 13 71/ 61 829 13 72 michalina.janaszak@amu.edu.pl
prof. dr hab. Zbigniew Jasiewicz 2.26 660 039 696 jasezb@amu.edu.pl
dr Łukasz Kaczmarek

wtorek 12.30-14.00 (MS Teams)

2.31 61 829 13 83 lukaszk@amu.edu.pl
mgr Marta Kluszczyńska

w semestrze zimowym 2020/2021 wyjazd na stypendium

2.13/2.14 61 829 13 71/61 829 13 72 marta.kluszczynska@amu.edu.pl
prof. UAM dr hab. Bartosz Korzeniewski

urlop naukowy:
01.10.2018 - 30.09.2019

2.5 61 829 13 63 bartek73@amu.edu.pl
dr Małgorzata Kowalska

środa 14.45-16.15 (MS Teams)

2.35 61 829 13 87 malgorzata.kowalska@amu.edu.pl
prof. dr hab. Waldemar Kuligowski

poniedziałek 9.00-10.30 (MS Teams)

2.8 61 829 13 66 walkul@amu.edu.pl
prof. Bogusław Linette 2.26
prof. UAM dr hab. Aleksandra Lis

środy 9:30-11:00 (MS Teams)

2.34 61 829 13 86 alis@amu.edu.pl
dr Jan Lorenz

Środy 15:00-16:30 (MS Teams)

2.29/2.46 61 829 13 81 jan.lorenz@amu.edu.pl
dr Krzysztof Mączka 2.34 +48 662 622 414 krzysztof.maczka@amu.edu.pl
prof. UAM dra hab. Izabella Main

poniedziałki 09:30-11:00 (MS Teams)

2.34 61 829 13 86 imain@amu.edu.pl
prof. UAM dr hab. Katarzyna Marciniak

poniedziałek 09:00-10:30 (MS Teams)

2.9 61 829 13 67 kasiamar@amu.edu.pl
mgr Justyna Marcinkowska

kontakt emailowy

2.13 61 829 13 71 justyna.marcinkowska123@gmail.com
mgr Ewa Nowak

codziennie 7.30-15.30

2.17 61 829 13 76 etnolo@amu.edu.pl
prof. UAM dr hab. Danuta Penkala-Gawęcka

środa 11:30-13:00 (MS Teams)

2.6 61 829 13 64 danagaw@amu.edu.pl
mgr Stanisława Piotrowska

środy 09:00-10:30 (MS Teams)

2.14 +48 61 829 13 71 staszka.piotrowska@gmail.com
prof. UAM dr hab. Adam Pomieciński 2.7 61 829 13 65 adpom@amu.edu.pl
prof. dr hab. Aleksander Posern-Zieliński 2.26 61 829 13 78 alpoz@amu.edu.pl
prof. UAM dr hab. Jacek Schmidt

środy 9.00-10.30 (zdalnie)

2.15 61 829 13 91 jschmidt@amu.edu.pl
dr Mikołaj Smykowski

poniedziałek 16:00-17:30 (MS Teams)

mikolaj.smykowski@amu.edu.pl
mgr Elżbieta Stańczyk

wtorek 14:00-16:00

2.13/2.14 61 829 13 71/61 829 13 72 elzsta@st.amu.edu.pl
mgr Alexandra Staniewska 2.13/2.14 61 829 13 71/61 829 13 72 alesta@amu.edu.pl
prof. UAM dra hab. Agata Stanisz

poniedziałki 10.45-12.15 (dyżur dla studentów online)
wtorki 11.00-12.30 (dyżur generalski stacjonarnie lub online)

2.28 61 829 13 80 stanisz@amu.edu.pl
dr Zbigniew Szmyt

piątek 13:30-15:00

2.32 61 829 13 84 szmytz@amu.edu.pl
mgr Aleksandra Turowska

wtorek 10.00-12.00

2.14 61 829 13 72 ola.turowska@gmail.com
prof. dr hab. Ryszard Vorbrich

wtorek 13:00-14:00 (MS Teams)
środa 14:00-14:30 (MS Teams)

2.10 61 829 13 68 vorbrich@amu.edu.pl
dr Hannah Wadle

środa 16:15 – 17:45 (MS Teams)

2.31 61 829 13 83 hanwad@amu.edu.pl
mgr Ewelina Wojdak

kontakt mailowy

2.13 608 791 352 ewel.wojdak@gmail.com