Dyżury pracowników

Prowadzący Dyżury / urlopy Pokój Telefon e-mail
mgr Ruxandra Ana
mgr Zofia Bieńkowska zofia.h.bienkowska@gmail.com
prof. UAM dra hab. Natalia Bloch

wtorek 11.00-12.30

2.32 61 829 13 84 nbloch@amu.edu.pl
dra Zofia Boni

po uprzednim umówieniu się mailowo (MS Teams)

2.35 61 829 13 87 zofia.boni@amu.edu.pl
prof. UAM dr hab. Anna Weronika Brzezińska

wtorek 11:30-12:13
czwartek 12:15-13:15

2.29 61 829 13 81 awbrzez@amu.edu.pl
mgr Anita Brzyszcz anibrz@amu.edu.pl
prof. dr hab. Michał Buchowski

poniedziałek 10:30-12:00 (MS Teams)

2.17, 2.12 61 829 13 75 mbuch@amu.edu.pl
mgr Franciszek Chwałczyk franciszek.chwalczyk@amu.edu.pl
prof. UAM dr hab. Agnieszka Chwieduk

wtorek 16.30-18.00 (MS Teams)
W czasie sesji:
16 lutego: godz. 10.30-11.30
22 lutego: godz. 9.00-10.00

2.30 61 829 13 82 agach@amu.edu.pl
prof. UAM dr hab. Wojciech Dohnal

czwartek 9.30 - 11.00

2.11 61 829 13 69 wdoh@amu.edu.pl
mgr Joanna Dworzecka

środa 12.30-14.30

2.13/2.14 61 829 13 71/61 829 13 72 adworzecka@wp.pl
mgr Karolina Dziubata

codziennie 07:30-15:30

2.39 61 829 13 90 karolina.dziubata@amu.edu.pl
mgr Karolina Dziubata

codziennie 07:30-15:30

2.39 61 829 13 90 karolina.dziubata@amu.edu.pl
mgr Ewelina Ebertowska

wtorek 9:00-11:00

2.13/2.14 61 829 13 71/61 829 13 72 ewelina.ebertowska@amu.edu.pl
mgr Karolina Echaust

po uprzednim umówieniu się mailowo: karolina.echaust@amu.edu.pl (MS Teams)

2.13 61 829 13 71 ke05@amu.edu.pl
dr Piotr Fabiś

wtorek 11:00-12:30
środa 11:00-12:30

pok. 2.33 61 829 13 85 pfabis@amu.edu.pl
dr Mariusz Filip

poniedziałek 14:00-15:00

2.35 61 829 13 87 mfilip@amu.edu.pl
mgr Adriana Garbatowska 2.13 ada.garbatowska@wp.pl
prof. Elżbieta M. Goździak 2.34 61 829 1386 emg27@amu.edu.pl
mgr Longin Graczyk
mgr Kamila Grześkowiak

poniedziałek 9:00-11:00 (MS Teams)
wtorek 9:00-11:00 (MS Teams)

2.13/2.14 61 829 13 71/61 829 13 72 kamila.grzeskowiak@amu.edu.pl
dr Katarzyna Iwińska 2.34 +48 502389836 katarzyna.iwinska@amu.edu.pl
mgr Michalina Janaszak 2.13 61 829 13 71 michalina.janaszak@amu.edu.pl
prof. dr hab. Zbigniew Jasiewicz 2.26 660 039 696 jasezb@amu.edu.pl
dr Marek Jaskólski marek.jaskolski@amu.edu.pl
dr Łukasz Kaczmarek

wtorek 11.00-12.30

2.31 61 829 13 83 lukaszk@amu.edu.pl
mgr Marta Kluszczyńska 2.13/2.14 61 829 13 71/61 829 13 72 marta.kluszczynska@amu.edu.pl
prof. UAM dr hab. Bartosz Korzeniewski 2.5 61 829 13 63 bartek73@amu.edu.pl
dr Małgorzata Kowalska

środa 13:30-14:30

2.35 61 829 13 87 malgorzata.kowalska@amu.edu.pl
prof. dr hab. Waldemar Kuligowski

poniedziałek 10:30-11:30
wtorek 12:30-13:30

2.8 61 829 13 66 walkul@amu.edu.pl
prof. Bogusław Linette 2.26
prof. UAM dr hab. Aleksandra Lis-Plesińska

środy 9:30-11:00 (MS Teams)

2.34 61 829 13 86 alis@amu.edu.pl
dr Jan Lorenz

środa 15.00 - 16.00 (MS Teams)
piątek 11.00 - 12.00 (MS Teams)

2.29/2.46 61 829 13 81 jan.lorenz@amu.edu.pl
dr Krzysztof Mączka 2.34 +48 662 622 414 krzysztof.maczka@amu.edu.pl
prof. UAM dra hab. Izabella Main

poniedziałki 09:30-11:00 (MS Teams)

2.34 61 829 13 86 imain@amu.edu.pl
prof. UAM dr hab. Katarzyna Marciniak

poniedziałek 10:30-12:30
wtorek 11:00-12:20

2.9 61 829 13 67 kasiamar@amu.edu.pl
mgr Justyna Marcinkowska

kontakt emailowy

2.13 61 829 13 71 justyna.marcinkowska123@gmail.com
mgr Ewa Nowak

codziennie 7.30-15.30

2.17 61 829 13 76 etnolo@amu.edu.pl
mgr Karolina Pawłowska karolina.pavlovska@gmail.com
prof. UAM dr hab. Danuta Penkala-Gawęcka 2.6 61 829 13 64 danagaw@amu.edu.pl
mgr Monika Piosik
mgr Stanisława Piotrowska

środy 09:00-10:30 (MS Teams)

2.14 +48 61 829 13 71 staszka.piotrowska@gmail.com
prof. UAM dr hab. Adam Pomieciński 2.7 61 829 13 65 adpom@amu.edu.pl
prof. dr hab. Aleksander Posern-Zieliński 2.26 61 829 13 78 alpoz@amu.edu.pl
dr Robert Rydzewski

Urlop naukowy

robert.rydzewski@amu.edu.pl
mgr Elżbieta Sanou

wtorek 14:00-16:00

2.13/2.14 61 829 13 71/61 829 13 72 elzsta@amu.edu.pl
prof. UAM dr hab. Jacek Schmidt

środa 12:15-13:30

2.15 61 829 13 91 jschmidt@amu.edu.pl
mgr Michał Sita 2.14 michal.sita@amu.edu.pl
dr Mikołaj Smykowski

poniedziałek 14:00-15:00

2.33 mikolaj.smykowski@amu.edu.pl
mgr Alexandra Staniewska 2.13/2.14 61 829 13 71/61 829 13 72 alesta@amu.edu.pl
prof. UAM dra hab. Agata Stanisz

środy 13:30-15:00

2.28 61 829 13 80 stanisz@amu.edu.pl
dr hab. Zbigniew Szmyt

piątek 13:30-15:00

2.32 61 829 13 84 szmytz@amu.edu.pl
mgr Hubert Tubacki

Wtorek 11:00-12:00 (kontakt mailowy)

2.14 kubert.tubacki@amu.edu.pl
prof. dr hab. Ryszard Vorbrich

wtorek 13:00-14:00 (MS Teams)
środa 14:00-14:30 (MS Teams)

2.10 61 829 13 68 vorbrich@amu.edu.pl
dr Hannah Wadle

środa 16:15 – 17:45 (MS Teams)

2.31 61 829 13 83 hanwad@amu.edu.pl
mgr Elżbieta Wiejaczka elzbieta.wiejaczka@amu.edu.pl
mgr Ewelina Wojdak

kontakt mailowy

2.13 608 791 352 ewel.wojdak@gmail.com
Paloma Yáñez Serrano palo_yase@hotmail.com
Boaz Yardeni