14 września 2021

Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Magdaleny Chułek

14 września 2021 | Karolina Dziubata

Przewodniczący komisji doktorskiej powołany Uchwałą Rady Naukowej Dyscypliny Nauki o Kulturze i Religii uprzejmie zawiadamia, że dnia 30 września 2021 roku, o godz. 13.00 w Collegium Historicum Novum (Kampus Morasko, ul. Uniwersytetu Poznańskiego 7) w sali im. Józefa Burszty (2.122) odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej Pani mgr Magdaleny Chułek.

Tytuł rozprawy doktorskiej: Jak wytwarzany jest slums? Studium przypadku mieszkańców Kibery i Korogocho w Nairobi

Promotor w przewodzie doktorskim: prof. dr hab. Ryszard Vorbrich

Recenzenci rozprawy doktorskiej: prof. dr hab. Jacek Pawlik SVD (Uniwersytet Warmińsko – Mazurski w Olsztynie), prof. dr hab. Maciej Ząbek (Uniwersytet Warszawski)

Obrona zostanie przeprowadzona w trybie stacjonarnym i odbędzie się w języku polskim.

Przewodniczący komisji doktorskiej: dr hab. prof. UAM Wojciech Dohnal

Komunikat na stronie WAiK

Rozprawa doktorska dostępna jest w Repozytorium AMUR w Bibliotece Głównej UAM (ul. Ratajczaka 38/4040; www.repozytorium.amu.edu.pl)