16 kwietnia 2019

Muzeum w Bielsku Podlaskim zaprasza do udziału w badaniach terenowych!

16 kwietnia 2019 | Anna Weronika Brzezińska

Muzeum w Bielsku Podlaskim (Oddział Muzeum Podlaskiego w Białymstoku) zaprasza studentki i studentów etnologii poznańskiej do udziału w etnograficznych badaniach terenowych dot. ręcznika obrzędowego. Badania będą przeprowadzone w terminie 1-13 lipca 2019 r. na terenie gminy Orla. Organizator zapewnia:

• zwrot kosztów dojazdu
  • zakwaterowanie
  • wyżywienie (śniadanie i obiadokolacje)

Każda uczestniczka i każdy uczestnik otrzyma zaświadczenie o udziale w projekcie. Badania polegają na prowadzeniu wywiadów dotyczących tradycji ręcznika obrzędowego oraz wykonywaniu dokumentacji fotograficznej. Koordynatorką projektu jest pani mgr Alina Dębowska, kierowniczka Muzeum w Bielsku Podlaskim i nasza Absolwentka!

Osoby zainteresowane uczestnictwem w badaniach terenowych proszone są o wysyłanie zgłoszenia na adres dr hab. Prof. UAM Anny Weroniki Brzezińskiej, awbrzez@amu.edu.pl do 30 kwietnia 2019 roku