3 października 2022

Zajęcia fakultatywne w Instytucie Filologii Słowiańskiej

3 października 2022 | Karolina Dziubata

W nadchodzącym roku akademickim w Instytucie Filologii Słowiańskiej gościć będzie profesor Prof. dr Vladimir Bocev z Muzeum Macedonii Północnej. Zapraszamy serdecznie na zajęcia fakultatywne prowadzone przez profesora, który w ramach zajęć zaprezentuje cykl filmów folkorystycznych (finansowane z funduszy Uniwesytetu Jutra II, 60 godzin dydaktycznych – 6 punktów ECTS).

Zajęcia prowadzone będą w języku angielskim. Zapisy przez USOS. Efektem końcowym będzie nakręcenie własnego filmu – najlepszy zostanie wyświetlony na XII Międzynarodowym Festiwalu Dokumentalnych Filmów Etnologicznych Kratovo 2023 (Macedonia Północna).

Pytania prosimy kierować na adres: vlaboc@ext.amu.edu.pl i/lub joanna.rekas@amu.edu.pl