10 października 2018

XV edycja konkursu Miasta Poznania na najlepsze prace magisterskie i doktorskie

10 października 2018 | Agata Stanisz

Miasto Poznań organizuje XV edycję konkursu „NAGRODA MIASTA POZNANIA ZA WYRÓŻNIAJĄCĄ SIĘ PRACĘ DOKTORSKĄ” i„NAGRODA MIASTA POZNANIA ZA WYRÓŻNIAJĄCĄ SIĘ PRACĘ MAGISTERSKĄ”.

Celem konkursu na najlepsze prace magisterskie i doktorskie zrealizowane na poznańskich uczelniach i w poznańskich placówkach naukowych jest zaangażowanie młodych talentów na rzecz rozwoju miasta oraz promowanie ich osiągnięć. Na autorów i autorki trzech najlepszych prac doktorskich czekają równorzędne nagrody w wysokości 8.000 zł, a na autorów i autorki trzech najlepszych prac magisterskich trzy równorzędne nagrody w wysokości 4.000 zł. Do konkursu mogą być zgłaszane prace powstałe we wszystkich uczelniach i placówkach naukowych Poznania, z dziedzin i dyscyplin nauki, które mogą znaleźć zastosowanie w funkcjonowaniu, rozwoju lub promocji Poznania.

TERMIN PRZYJMOWANIA ZGŁOSZEŃ MIJA 15 LISTOPADA 2018 ROKU.

Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem konkursu [tutaj]. Wszystkie niezbędne informacje dotyczące konkursu znajdują się pod tym linkiem [tutaj]. Pytania dotyczące zgłoszeń i przebiegu tego konkursu można kierować pod adres mailowy: akademickipoznan@um.poznan.pl