24 maja 2021

Warsztaty „Porozumiewanie się z innymi – relacje interpersonalne”

24 maja 2021 | Karolina Dziubata

W ramach projektu wsparcia psychologicznego studentów i studentek UAM Wydział Antropologii i Kulturoznawstwa zaprasza do zapisów na warsztaty online przygotowane przez studentów Wydziału Psychologii i Kognitywistyki.

Serdecznie zapraszamy do udziału w warsztatach z komunikacji interpersonalnej pt. „Porozumiewanie się z innymi”. Podczas nich rozwiniecie takie umiejętności jak aktywne słuchanie, sprawdzicie się w roli świadomego nadawcy komunikatu oraz zwiększycie swoje poczucie skuteczności w komunikacji. Warsztaty te to dobra okazja do poszerzenia swoich kompetencji.

Prowadzący warsztatyMartyna Juszczak, Anita Piasecka, Aleksandra Wójcicka – studentki 4 roku psychologii

Termin: 01.06.2021 w godz. 16.00-17.30 (90 minut)

Warsztaty będą się odbywać w małej grupie do 15 osób (stąd ograniczona liczba miejsc)

więcej: https://waik.amu.edu.pl/wiadomosci/dla-studenta/warsztaty-porozumiewanie-sie-z-innymi-relacje-interpersonalne