24 maja 2021

Warsztaty „Jak nie zwariować na zdalnym”

24 maja 2021 | Karolina Dziubata

W ramach projektu wsparcia psychologicznego studentów i studentek UAM Wydział Antropologii i Kulturoznawstwa zaprasza do zapisów na warsztaty online „Jak nie zwariować na zdalnym” przygotowane przez studentów Wydziału Psychologii i Kognitywistyki.

Budzisz się rano i masz dosyć, bo znowu spędzisz połowę dnia przy komputerze? Oczy bolą, plecy łamią, a przed snem długo nie możesz zasnąć? Mamy bardzo podobnie, dlatego przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie warsztat o tym, jak nie oszaleć pomimo życia na zdalnym. Dołącz do nas 27 maja o 19:00, a gwarantujemy Ci, że po naszym warsztacie życie wyda się prostsze!

Prowadzący: Maciej Szulakiewicz, Igor Ganowicz – studenci 5 roku psychologii

Termin: 27.05.2021 w godz. 19.00-20.30 (90 minut)

Warsztaty będą się odbywać w małej grupie do 15 osób (stąd ograniczona liczba miejsc).

więcej: https://waik.amu.edu.pl/wiadomosci/dla-studenta/warsztaty-jak-nie-zwariowac-na-zdalnym