17 listopada 2021

Studia doktorskie w Europejskim Instytucie Uniwersyteckim

17 listopada 2021 | Karolina Dziubata

23 Listopada odbędzie się spotkanie dla potencjalnych kandydatów i kandydatek z Polski zainteresowanych programem studiów doktorskich na Europejskim Instytucie Uniwersyteckim (EUI).

EUI oferuje 4 programy doktorskie:

• Historia i Cywilizacja (HEC)
  • Ekonomia (ECO)
  • Nauki Społeczne i Polityczne (SPS)
  • Prawo (LAW)

Byłabym wdzięczna, jeśli Pani Profesor mogłaby poinformować studentów i studentki o sesji informacyjnej na temat programów doktorskich na EUI. Spotkanie informacyjne odbędzie się za pomocą platformy zoom. Zainteresowane osoby muszą zarejestrować się na spotkanie za pomocą tego linku. Po rejestracji otrzymają link do spotkania i hasło.

Każdego roku 10 kandydatów/tek z Polski rozpoczyna studia doktorskie na EUI. Każdy badacz/ka otrzymuje stypendium. W skład stypendium wchodzi: 1500 Euro miesięcznie, ubezpieczenie zdrowotne dla kandydata/ki i członków rodziny, oraz dodatkowe dotacje przeznaczone na badania terenowe, konferencje, warsztaty, misje doktorskie, itd.

Linki z informacjami: