1 marca 2021

Oferty stypendialne Banku Santander dla studentek/ów

1 marca 2021 | Karolina Dziubata

Stypendia Santander #LifelongLearning

  • ponad 5 500 tysiąca miejsc na projekty rozwojowe

Rusza nabór na nowe Stypendia Santander, jest to okazja do zdobycia nie tylko cenionych kompetencji ale również certyfikatów, które pomogą wyróżnić się na rynku pracy.

W 2021 roku wsparcie i wybrane projekty kierowane są nie tylko do studentów i absolwentów, ale także do wszystkich osób, które ukończyły 18 lat i są zainteresowane rozwojem osobistym.

Obecnie trwa nabór na:
Stypendium Santander Tech | Digital Reskilling – Ironhack
300 stypendiów dla osób, które chcą poprawić lub rozwinąć umiejętności w zakresie tworzenia stron internetowych i technologii programowania lub planują karierę w obszarze gospodarki cyfrowej.
Aplikować można do 25 marca 2021 do godz. 23.00
Link do naboru: https://www.becas-santander.com/pl/program/tech-digital-reskilling-ironhack

• Stypendium Językowe Santander | English courses – British Council
5000 miejsc na kurs e-learningowy z języka angielskiego LearnEnglishSelect, który koncentruje się na rozwoju praktycznych umiejętności potrzebnych w środowisku pracy.
Aplikować można do 14 kwietnia 2021 r. do godz. 23.00
Link do naboru: https://www.becas-santander.com/pl/program/languages-english-courses-british-council

Studencki Nobel
To konkurs organizowany przez Niezależne Zrzeszenie Studentów. Studenci zmierzą się w 9 kategoriach (zarówno naukowych, artystycznych jak i społecznych), w każdej z nich będą mogli uzyskać nagrodę 5 000 zł, którą finansuje Santander Universidades. Celem konkursu jest wyróżnienie najlepszych studentów oraz zwiększenie ich szans na zaistnienie w świecie nauki i biznesu.
Aplikować można do 31 marca 2021 r. godz. 23.00
Link do naboru: https://www.becas-santander.com/pl/program/studencki-nobel-2021

• Stypendium Rozwojowe Santander | Europejski Certyfikat Bankowca EFCB 3E UEK
50 miejsc dla studentów i absolwentów, którzy myślą o karierze w bankowości. Projekt oferuje 20 godzin kursu przygotowującego prowadzonego przez Katedrę Bankowości i Globalnego Systemu Finansowego Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie oraz dofinansowanie do 100% do egzaminu Europejskiego Certyfikatu Bankowca EFCB 3E.
Aplikować można do 21 marca 2021 r. godz. 23.00
Link do naboru: https://www.becas-santander.com/pl/program/ecb_uek_2021

Akademia Biznesu Rodzinnego Santander Universidades
To cykl spotkań online z przedsiębiorcami reprezentującymi polskie firmy rodzinne
dla 200 studentów i absolwentów. W trakcie spotkań online zostaną przybliżone zagadnienia z wiązane z zakładaniem, zarządzaniem i rozwojem firmy rodzinnej. Prelegenci opowiedzą też o nietypowych ścieżkach kariery, które wybrali. Wydarzenie organizowane jest przez Wyższą Szkołę Bankową we Wrocławiu.
Aplikować można do 31 marca 2021 r. godz. 23.00
Link do naboru: https://www.becas-santander.com/pl/program/abr_2021

• Stypendium Rozwojowe Santander | Kompetencje cyfrowe
20 miejsc dla studentów, którzy chcą zgłębić kompetencje cyfrowe w zakresie obsługi programu Excel, języka SQL oraz Business Intelligence. Uczestnicy będą mogli dodatkowo wzmacniać umiejętności efektywnej komunikacji w zespołach, w których kluczową rolę pełnią osoby przekształcające i analizujące dane w celu podejmowania decyzji biznesowych. Projekt jest organizowany przez Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu.
Zapraszamy do aplikowania do 23 marca 2021 r.. godz. 23.00
Link do naboru: https://www.becas-santander.com/pl/program/tech_uew_2021

Zachęcamy do śledzenia platformy santander-grants.com, na której publikowane są informacje o nowych naborach projektów stypendialnych realizowanych przy współpracy z najbardziej prestiżowymi ośrodkami akademickimi w Polsce i na świecie.

Grupa Santander wspiera szkolnictwo wyższe
Od 2002 r. Grupa Santander przeznaczyła ponad 1, 8 miliarda euro na inicjatywy akademickie za pośrednictwem programu Santander Universidades i przyznała ponad 430 000 stypendiów i grantów od 2005 roku. Działania z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu, obejmujące m.in. wsparcie edukacji i zrównoważonej gospodarki czy przeciwdziałanie nierówności płci, są trwale wpisane w strategię banku i stanowią ważną, integralną część realizacji agendy Responsible Banking w Santander Bank Polska.

W razie pytań proszę o kontakt z Karoliną Nyl, menedżer Placówki Santander Universidades, tel: 887 842 395, e-mail: karolina.nyl@santander.pl