17 kwietnia 2023

Oferta pracy dla dwóch osób w projekcie dr Małgorzaty Kowalskiej

17 kwietnia 2023 | Karolina Dziubata

W ramach realizacji projektu Obszar ochronny Natura 2000 jako wielogatunkowa sieć zależności. Nieoczywiste relacje w perspektywie antropologicznej (NCN 2021/43/D/HS3/02018), dr Małgorzata Kowalska poszukuje dwóch osób zainteresowanych prowadzeniem badań terenowych w nurcie antropologii ekologicznej/więcej niż ludzkiej na Pojezierzu Gnieźnieńskim.

Wymagany jest status studentki/studenta drugiego etapu studiów na UAM (antropologii lub innych kierunków humanistycznych, społecznych lub przyrodniczych), mile widziane doświadczenie w prowadzeniu badań terenowych/etnograficznych, a przede wszystkim zainteresowanie tematyką środowiskową, w tym ochrony środowiska.

Wybrane osoby zostaną zatrudnione na okres do 12 miesięcy (na czas przygotowania pracy terenowej i opracowywania wyników) oraz dofinansowanie ok. 2 miesięcy prowadzenia badań terenowych – rezultatem których mogą być prace magisterskie napisana pod kierunkiem kierowniczki.

Zainteresowane osoby proszone są o wysłanie zgłoszenia w postaci krótkiego listu motywacyjnego wraz z CV na adres malgorzata.kowalska@amu.edu.pl do dnia 10 maja 2023 roku.