25 maja 2021

Projekt IAiE „Antropolog – ekspert wolontariatu. Doskonalenie kompetencji komunikacyjnych w sytuacji kontaktu międzykulturowego” laureatem konkursu UAM

25 maja 2021 | Karolina Dziubata

Projekt „Antropolog – ekspert wolontariatu. Doskonalenie kompetencji komunikacyjnych w sytuacji kontaktu międzykulturowego”, autorstwa Agnieszki Chwieduk i Jacka Schmidta, został nagrodzony w konkursie projakościowym organizowanym w ramach projektu „UNIWERSYTET JUTRA II” (zintegrowanego programu rozwoju UAM), współfinansowanego przez Unię Europejską. Projekt wspiera program nauczania w zakresie kompetencji miękkich. Przewiduje, między innymi, cykl szkoleń eksperckich, które odbędą się w nowym roku akademickim 21/22. Ich adresatami są studentki i studenci I stopnia studiów na kierunku etnologia.