30 sierpnia 2023

Konferencja i warsztaty „Sprawiedliwe Przejście na Elektromobilność”

30 sierpnia 2023 | Karolina Dziubata

Zapraszamy Państwa do udziału w bezpłatnej konferencji oraz warsztatów badawczych, organizownych w ramach projektu badawczego: Sprawiedliwe Przejście na Elektromobilność: Oslo, Poznań, Utrecht, Bristol (ITEM – Inclusive Transition towards Electric Mobility, 2020/02/YHS4/00078). Projekt finansowany jest przez Narodowe Centrum Nauki oraz Unię Europejską z programu ERA-NET Urban Accessibility and Connectivity.

Prelegenci sesji prezentacyjnej:

• Łukasz Franek – Dyrektor Zarządu Transportu Publicznego w Krakowie;
  • Aleksander Szałański – Fundacja Promocji Pojazdów Elektrycznych;
  • Jan Kosmecki – Kierownik Oddziału Polityki Mobilności i Transportu, Urzędu Miasta Poznania.

Spotkanie odbędzie się 11 września 2023 roku w godzinach od 9:45 do 15:45 w Collegium Historicum Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu (Kampus Morasko).

Oficjalne zaproszenie oraz wstępną agendę.

Zgłoszenia oraz wszelkie pytania prosimy kierować na adres marek.jaskolski@amu.edu.pl