STRUKTURA INSTYTUTU

Dyrektor Instytutu

prof. Michał Buchowski Pok. 2.16 Pon. 12.00-12.30 +48 61 829 13 75 mbuch@amu.edu.pl

 

Zastępca dyrektora ds. dydaktycznych

prof. UAM dr hab. Katarzyna Marciniak Pok. 2.9 Pon. 09.00-10.30 +48 61 829 13 67 kasiamar@amu.edu.pl

 

Sekretariat

mgr Ewa Nowak Pok. 2.17 Codziennie 7.30-15.30 +48 61 829 13 76 etnolo@amu.edu.pl

 

Zakłady

Zakład Antropologii Kulturowej

prof. Waldemar Kuligowski (kierownik) Pok. 2.8 Śr. 9.30-11.00 +48 61 829 13 66 walkul@amu.edu.pl

 

Zakład Antropologii Społecznej

prof. UAM dra hab. Agata Stanisz (kierowniczka) Pok. 2.28 Pon. 11.15-12.45 +48 61 829 13 80 stanisz@amu.edu.pl

 

Zakład Etnologii

prof. UAM dr hab. Jacek Schmidt (kierownik) Pok. 2.15 Pon. 12.00-13.30 +48 61 829 22 68 jschmidt@amu.edu.pl

 

Zakład Teorii i Metodologii Antropologii

prof. UAM dr hab. Wojciech Dohnal (kierownik) Pok. 2.11 Czw. 9.30-11.00 +48 61 829 13 68 wdoh@amu.edu.pl

 

Pracownie i grupy badawcze

Grupa badawcza „Antropologia Medyczna”

prof. UAM dra hab. Danuta Penkala-Gawęcka Pok. 2.6 Śr. 11:30-13:00 +48 61 829 13 64 danagaw@amu.edu.pl
dra Zofia Boni Pok. 2.35 +48 61 829 13 87 zofia.boni@amu.edu.pl
prof. UAM dra hab. Agnieszka Chwieduk Pok. 2.30 Wt. 16.30-18.00 +48 61 829 13 82 agach@amu.edu.pl
prof. UAM dra hab. Izabella Main Pok. 2.34 Pon. 09:30-11:00 +48 61 829 13 86 imain@amu.edu.pl
prof. IFiS PAN dra hab. Małgorzata Rajtar mrajtar@ifispan.edu.pl
dra hab. Anna Witeska-Młynarczyk anna.witeska-mlynarczyk@amu.edu.pl

 

Biblioteka

mgr Małgorzata Graumiler Pok. 1.28 Pn., Śr., Czw., Pt. 8.00-14.00

Wt. 10.00-18.00

+48 61 829 15 45 m.piech@amu.edu.pl

 

Archiwum

mgr Karolina Dziubata Pok. 2.39 Codziennie 7.30-15.30 +48 61 829 13 90 karolina.dziubata@amu.edu.pl