23 marca 2020

Ruszają zajęcia zdalne – pilny kontakt z prowadzącymi ws. deklaracji

23 marca 2020 | Anna Weronika Brzezińska

Drogie Studentki Drodzy Studenci,

nawiązując do wcześniejszych ustaleń, zamieszczanych na tej stronie i FB, jak: kontakt z prowadzącymi do poniedziałku (23 marca br.) oraz konieczność złożenia deklaracji, informuje Was o kolejnych krokach podejmowanych przez IAiE, w związku ze zdalnym trybem nauczania:

1. W  tym tygodniu, po 25 marca, ruszają (kolejne) zajęcia zdalne, z ramach możliwości ustalonych z Wami przez prowadzących;

2. Prowadzący do 27 marca  br.  włącznie (piątek) oczekują na deklaracje od osób, które jeszcze tego nie zrobiły, a następnie przekazują do mnie informacje o aktualnej liczbie uczestników zajęć i złożonych deklaracji.

Jednocześnie,  obliguję Was do niezwłocznego zakończenia procesu rejestracji na zajęcia w USOS. To niezbędne dla ich zaliczenia w tym semestrze. Należy powiadomić mnie mailowo w przypadku problemów z zapisem do systemu  (agach@amu.edu.pl).

Pozdrawiam Was niezmiennie,

Agnieszka Chwieduk