27 maja 2020

SESJA TUŻ, TUŻ. Ważne sprawy

27 maja 2020 | Karolina Dziubata

Drogie Studentki, Drodzy Studenci,

niedługo koniec semestru i sesja egzaminacyjna. Już wiadomo z wczorajszego listu JM Rektora UAM oraz zarządzenia nr 455. widniejącego na stronie głównej naszej Alma Mater, że egzaminy można zdawać od 1 czerwca br., a zdalny tryb komunikacji ze studentami jest utrzymany do 30 września br. W tych ramach czasowych nasi prowadzący ustalą z Wami zapewne terminy rozliczeń zajęć.

Jednocześnie jest kilka ważnych spraw wymagających wyjaśnienia. Proszę zatem starościny
i starostów lat o kontakt ze mną. Najlepiej mailowy
. Chcę poruszyć min. kwestie: (1.) rozliczenia praktyk zawodowych, (2.) badań terenowych (I oraz II rok I stopnia); (3) egzaminów dyplomowych licencjackich i magisterskich, (4) Wasze zaległe problemy z zaliczeniem przedmiotów – bieżące na razie rozwiązujecie z prowadzącymi.

W środę spotykam się w tych sprawach z III rokiem na MS TEAMS. Na odzew od pozostałych z Was oczekuje do końca tego tygodnia,

Życzę Wam nieustanie wytrwałości, a teraz także mobilizacji!

Serdecznie dla Was, Agnieszka Chwieduk