9 października 2020

Inauguracja studiów etnologicznych 12 października – INFORMACJE

9 października 2020 | Karolina Dziubata

Szanowni Państwo!

Studentki i Studenci I roku studiów licencjackich i magisterskich na kierunku etnologia!

Na najbliższy poniedziałek, tj. na 12 października, zaplanowana jest inauguracja Waszych studiów. Ma się ona odbyć w trybie stacjonarnym o godz. 9.30 w Sali im. Gerarda Labudy, w Coll. Historicum na kampusie Morasko. Niestety, z powodu nasilającej się pandemii nie można wykluczyć, że spotkanie to nie będzie mogło się odbyć (decyzja należy do władz UAM).

W związku z tym zapraszamy do udziału w inauguracji w trybie hybrydowym – spotkanie w Sali Labudy będzie dostępne zdalnie poprzez aplikację MS Teams. Możecie Państwo z niej korzystać jako użytkownicy usługi Office 365 (dostępnej dla studentów UAM). Instrukcja dostępna jest tu: https://www.office365.amu.edu.pl/files/pierwsze_logowanie_studenci_ver5.pdf

Po zalogowaniu się do pakietu Office 365, którego MS Teams jest integralną częścią, będzie można dołączyć do zespołu „Inauguracja I rok” (od godz. 9.15) wykorzystując poniższy kod:

9gs470a

W tym celu należy: 

  1. Kliknąć pozycję teams  po lewej stronie aplikacji, a następnie kliknąć pozycję Dołącz lub Utwórz zespół u dołu listy zespołów.
  2. Aby dołączyć do zespołu za pomocą kodu (drugiego kafelka), wkleić kod w polu Wprowadź kod , a następnie kliknąć pozycję Dołącz.

Jeśli inauguracja stacjonarna zostanie odwołana (proszę śledzić komunikaty na stronie Instytutu Antropologii i Etnologii https://etnologia.amu.edu.pl/ oraz na Facebooku https://pl-pl.facebook.com/etnologia), to do zdalnego udziału w inauguracji zapraszamy wszystkich.

Jeśli inauguracja stacjonarna nie zostanie odwołana, to w trybie zdalnym mogą w niej uczestniczyć te osoby, które z obawy przed zarażeniem lub z innych powodów nie będą obecne na spotkaniu.

WAŻNE: należy korzystać z adresu uniwersyteckiego, tj. zarejestrowanego w domenie st.amu.edu.pl

Zapraszamy na inaugurację!

Zespół Instytutu Antropologii i Etnologii UAM