Szanowni Państwo,

odwołując się do idei organizacji uczącej się, w której kluczową dla rozwoju całego uniwersytetu jest gotowość i umiejętność pracowników do dzielenia się własną wiedzą i doświadczeniem z innymi, zapraszam Państwa do udziału w ogólnouniwersyteckim pilotażowym projekcie “Warsztaty dydaktyczne UAM” (WD UAM).

Jest to inicjatywa zaproponowana przez Radę ds. Jakości Kształcenia, której celem jest wzajemne samokształcenie w zakresie kompetencji dydaktycznych na poziomie akademickim. Jego odbiorcami są pracownicy i doktoranci UAM, którzy pracują na stanowiskach dydaktycznych. Projekt zakłada nawiązanie wzajemnych kontaktów oraz integrację środowiska nauczycieli akademickich.

Osoby, które w roku akademickim 2017/18 chciałyby prowadzić kurs i tym samym podzielić się z innymi nauczycielami swoimi umiejętnościami i wiedzą, prosimy o wypełnienie formularza dostępnego na stronie: http://brjk.amu.edu.pl/wydarzenia-i-aktualnoci/content-brjk/330456-pilotazowy-projekt-warsztaty-dydaktyczne-uam
i przesłanie go do 8 września 2017 roku na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. .

Zachęcam Państwa do udziału w tym projekcie.

Prorektor
prof. UAM dr hab. Beata Mikołajczyk

rekrutacjaDlaczego warto studiowac etnologie prawaCreole logobanneretnowiki logoPlanSeminariow Wydzial Historyczny maly