Zgodnie z Zarządzeniem Jego Magnificencji, prof. dr hab. Andrzeja Lesickiego, ustanowiona została Nagroda „Praeceptor Laureatus” Rektora Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Nagroda przyznana w tym roku po raz pierwszy, trafi do rąk jednego dydaktyka każdego z wydziałów (oraz IKE).

Laureat zostanie wyłoniony przez studentów w głosowaniu internetowym – spośród pracowników, którzy zostali nominowani do Nagrody na podstawie najwyższych ocen uzyskanych w ankietach studenckich w minionym roku akademickim.

Głosowanie odbywać się będzie w serwisie USOSweb (zakładka Dla Wszystkich, Moduł Wybory) w terminie 4-15 maja br.

Zachęcamy wszystkich studentów etnologii do głosowania na dr Małgorzate Kowalską

rekrutacjaDlaczego warto studiowac etnologie prawabanneretnowiki logoPlanSeminariow Wydzial Historyczny maly