Interesuje Cię temat migracji przymusowych i uchodźstwa?

Chciał(a)byś prowadzić warsztaty z młodzieżą?

Centrum Badań Migracyjnych UAM oraz Instytut Etnologii i Antropologii Kulturowej UAM rekrutują uczestniczki i uczestników do kontynuacji szkoleniowo-warsztatowego projektu Kto pyta, nie błądzi. Porozmawiajmy o uchodźcach.

Szukamy osób, które chciałaby poszerzać swoją wiedzę z zakresu współczesnych migracji przymusowych oraz przekazywać tę wiedzę dalej podczas warsztatów przeprowadzanych w poznańskich szkołach ponadpodstawowych.

Na przełomie marca i kwietnia weźmiesz udział w szkoleniu z metodyki pracy z grupą oraz narzędzi edukacji pozaformalnej. W trakcie trwania projektu zadbamy również o Twoją wiedzę na temat uchodźców i migracji przymusowych. Od kwietnia do połowy czerwca, w dwuosobowym zespole, przeprowadzisz pięć warsztatów w poznańskich szkołach średnich.

Otrzymasz wynagrodzenie za przeprowadzone warsztaty, zaświadczenie o wzięciu udziału w projekcie oraz zastrzyk wiedzy i umiejętności, a także dużo satysfakcji z działania na rzecz bardziej otwartego społeczeństwa.

Zgłoszenie zawierające imię i nazwisko, ukończony poziom nauczania/obecne zajęcie oraz Twoje zainteresowania i działania (np. doświadczenie w prowadzeniu warsztatów) ważne ze względu na tematykę warsztatów prześlij na: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Na zgłoszenia czekamy do 15 marca 2018 roku.

Dlaczego warto studiowac etnologie prawaCreole logobanneretnowiki logoPlanSeminariow

skne