16 kwietnia 2021

V wiosenne spotkanie Absolwentek i Absolwentów poznańskiej etnologii 22.04.2021 (online)

16 kwietnia 2021 | Karolina Dziubata

Serdecznie zapraszamy na V wiosenne spotkanie Absolwentek i Absolwentów poznańskiej etnologii w czwartek 22 kwietnia 2021 o godz 18:00. Z uwagi na warunki pandemiczne zdecydowaliśmy się na spotkanie online, które odbędzie się na platformie Microsoft Teams.

W programie:

1. Powitanie (Waldemar Kuligowski, Karolina Dziubata)
2. Wspomnienie profesora Wojciecha J. Burszty (Michał Buchowski)
3. Sukcesy Instytutu (Wojciech Dohnal)
4. Konkursy PTL i „Ogólnopolski Dzień Etnografii, Etnologii i Antropologii Kulturowej” (Anna Weronika Brzezińska)
5. Studenci I roku o etnologii na UAM (wyniki ankiety – Waldemar Kuligowski)
6. Międzyuczelniane Obozy Etnograficzne (Karolina Dziubata)
7. Otwarta dyskusja: pandemia i my (wszyscy)

W celu dołączenia do spotkania wystarczy:

1. posiadać urządzenie typu komputer/laptop/tablet/telefon komórkowy, najlepiej z kamerą i mikrofonem/ew. zestawem słuchawkowym (w przypadku braku mikrofonu – możliwy będzie udział w spotkaniu, ale bez możliwości zabrania głosu, brak kamery – ogranicza możliwość nadawania sygnału wideo)
  2. Następnie należy kliknąć w link: [https://bit.ly/3mwYXaI]
  3. W przeglądarce (zalecane: Microsoft Edge/Chrome/Firefox) wybrać opcję „Zamiast tego dołącz w przeglądarce„.
  4. Jeśli pojawi się informacja o konieczności udzielenia dostępu Microsoft do mikrofonu i kamery – należy wyrazić zgodę.
  5. Wpisując imię i/lub nazwisko i klikając „Dołącz teraz” rozpoczniesz udział w spotkaniu.

W spotkaniu można wziąć również udział z wykorzystaniem aplikacji MS Teams – dostępnej bezpłatnie zarówno w formie tradycyjnej (na PC), jak i na urządzenia mobilne – zarówno w Sklepie Play, jak i App Store. Te aplikacje rekomendujemy użytkownikom korzystającym z kont Microsoft (w tym Office365).

W przypadku problemów prosimy o kontakt pod adresem karolina.dziubata@amu.edu.pl

Z pozdrowieniami,

Karolina Dziubata